16. Wyścig Górski Prządki

W ostatni weekend zakończyliśmy sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Puchar Południaw Jeździena Regularnośćw Wyścigach Górskich. Trasę z Korczyny do Czarnorzek pokonali:

Angelika Mróz (Fiat 126p) w oba dni zajęła 1 miejsce w klasie R1.

Łukasz Maczuga (Honda Civic) w sobotę stanął na 1 miejscu podium, a w niedzielę na 2 miesjcu, w klasie R2.

Gabriel Kubit(Honda Integra) podczas sobotniej rundy zdobył 1 miejsce w klasie E1-2000, 1 miejsce w E1-4×2 oraz 2 miejsce w grupie E1.

Maciej Serafin(Renault Clio) w niedzielę uplasował się na 2 miejscu w grupie A/PL oraz 1 miejscu w klasie A/PL-2000.

Na Wyścigu Górskim Prządki byli także nasi sędziowie: Mariola Mrozek, Janusz Mrozek, Daniel Wszołek, Tomasz Sitek, Adam Lesiak, Konrad Tumidajewicz, Marcin Wojciechowski i Wiesław Orliński.

Prezes Marek Sitek otrzymał puchar za opracowanie, wdrożenie oraz organizację Pucharu Południa w Jeździe na Regularność.