20-lecie AUTOMOBILKLUBU BIECKIEGO

GALERIA – fot. Piotr Dudka

Uroczyste obchody Jubileuszu 20-lecia działalności

Automobilklubu Bieckiego.

 odbyły się 13.01.2018 roku

o godzinie 15:00

w Restauracji „La Dolce Vita” w Siepietnicy.

 

Oglądnij relacje TV

Listy gratulacyjne:

20 Lecie Automobilklubu Bieckiego.

Na co dzień najczęściej można ich zobaczyć za kierownicą. Tym razem spotkali się na gali z okazji 20-lecia działalności swojego Automobilklubu Bieckiego. Przybyło kilkudziesięciu działaczy na czele z prezesem Markiem Sitkiem oraz liczne grono gości, wśród których był m.in. starosta Karol Górski.

Automobilklub Biecki funkcjonuje od 1998 roku. Od początku działają i do dziś związani są z nim: Marek Sitek, Jolanta Sitek, Janusz Mrozek, Jakub Wszołek, Zdzisław Augustyn, Jan Grygowicz, Danuta Ingeln, Jan Ingeln, Genowefa Orlewska, Zdzisław Orlewski i Zbigniew Wal.  Osoby szczególnie zasłużone dla Klubu to również Mariola Mrozek, Piotr Ryndak i Krzysztof Mikruta. To także utytułowani zawodnicy: Zbigniew Kotarba, Ernerst Kornobis, Mariusz Polak, Tadeusz Gargas, Gabriel Kubit, Tomasz Dybisz, Marek Lenart, Mieczysław Galant, Andrzej Firszt, Wiesław Orliński, Patryk Setlak, Bartłomiej Polak, Mariusz Więcek, Kaja Mysłakowska -Polak, Stanisława Rydarowicz, Bogdan Rydarowicz.

To tym ludziom i wszystkim zaangażowanym w pracę Klubu podziękowania składał, na ręce prezesa Marka Sitka, starosta Karol Górski.

Mówił m.in: „Nie do przecenienia są organizowane przez Automobilklub Biecki sztandarowe samochodowe imprezy sportowe powiatu gorlickiego tj. Wyścig Górski „Magura Małastowska” i w jego ramach Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski „Magura Małastowska”, Super OeS i Rajd Grodzki. Są to dla nas bardzo ważne wydarzenia promocyjne, przyciągające liczne rzesze zawodników oraz kibiców i sympatyków sportów samochodowych, a w ślad za nimi ogólnopolskie media, które pokazują nie tylko relacje z zawodów, ale także prezentują turystyczną  atrakcyjność  Ziemi  Gorlickiej.
Dziękuję Państwu za wieloletnią, owocną współpracę ze Starostwem Powiatowym w Gorlicach oraz gratuluję dotychczasowych osiągnięć w zakresie popularyzacji sportów samochodowych oraz edukacji motoryzacyjnej społeczeństwa.
Życzę Państwu wielu kolejnych lat owocnej działalności, a także dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego w życiu osobistym
.”

W dowód uznania za wieloletnią współpracę z Automobilklubem Bieckim starosta Karol Górski został odznaczony Srebrną Odznaką Honorową PZM. Takie same odznaki odebrali także: Małgorzata Małuch i Adam Lesiak, natomiast Brązowe Odznaki Honorowe PZM otrzymali: Mateusz Kacprzak, Bartłomiej Zieliński i Tomasz Dybisz.

Prezes Marek Sitek podsumowując pracę dziękował za współpracę: Starostwu Powiatowemu w Gorlicach, Gminie Sękowa, Miastu Gorlice, Gminie Biecz, Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach i Komisariatowi w Bieczu oraz Komendzie Powiatowej PSP w Gorlicach i Ochotniczej Straży Pożarnej w Bieczu. Szczególne podziękowania skierował do sponsorów wśród których byli:
– Waldemar Lenius – PZL Sędziszów
– Ireneusz Pawluś – Firma IRBUD
– Mariola Mazur – AS Medical
– Andrzej Karp – Partner Ubezpieczenia
– Zbigniew Kotarba – Firma Elefant
– Michał Gryzło – Firma Ultra Bom
– Marek Drozda – Firma Total Turbo
– Daniel Urzędowski – Firma Speedmax
– Danuta i Zbigniew Wal- Firma Hapro
– Aleksander Kalisz – Dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Libuszy
– Mirosław Pawłowski – Firma Usługowa Mechaniki Precyzyjnej.

                                               Źródło Starostwo Powiatowe w Gorlicach.

                                               Redaktor Ewa Żarnowska


Komentarze są zamknięte.