I ELIMINACJA MISTRZOSTW OKRĘGU RZESZOWSKIEGO W KJS

Dnia 15.03.2009r. odbył się w Birczy KJS „Przemyska zima – Bircza 2009” jako pierwsza eliminacja Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM i Mistrzostw Strefy Wschodniej PZM…

Organizatorem był Auto – Sport – Klub w Przemyślu. Impreza przebiegała prawidłowo jednak z drobnymi poślizgami. Próba nr 1,5,9 była próbą szybkości górskiej. Była szybka, pełna syfu i z ciesząca kibiców beczka. Kolejna próba zlokalizowana była na płycie lotniska w Łodzince Górnej. Tu również było szybko i drobny błąd powodował wypadniecie z trasy w śnieg, gdzie traciło się wiele cennych sekund. Kolejna próbą był rynek w Birczy. Próba zlokalizowana w centrum Birczy była stosunkowo wolniejsza od poprzednich, jednak cieszyła się ona jak największym zainteresowaniem kibiców, którzy dzielnie wspierali załogi biorące udział w imprezie.

Z naszego klubu wystartowały 3 załogi w składzie:

Marcin Porada / Paweł Brzęczek Fiat CC Sporting klasa 2

Magdalena Kościuczyk / Karol Topczyj Daewoo Tico klasa 1

Arkadiusz Olchowski / Michał Gryzło Fiat CC klasa 1
Najlepsza załogą z naszego Automobilklubu okazała się załoga w składzie Marcin Porada / Paweł Brzęczek którzy zajęli 5 miejsce na 10 sklasyfikowanych pojazdów w klasie. Trzeba zaznaczyć iż był to ich debiut. Załoga Arkadiusz Olchowski / Michał Gryzło również zajęła 5 miejsce w swojej klasie. Niestety pechowo zakończył się debiutancki start załogi Magdalena Kościuczyk / Karol Topczyj, którzy odpadli po uderzeniu w drzewo. Załodze nic się nie stało.

Imprezę można zaliczyć do udanych aczkolwiek zdarzały się drobne uchybienia.

Zawodnikom startujących z naszego klubu życzymy wielu sukcesów w tegorocznych startach.

 

Karol Topczyj – rallytop

Komentarze są zamknięte.