VI Rekreacyjno – Sportowy Dzień Dziecka 2007

W dniu 3 czerwca 2007 r. miał się odbyć VI Rekreacyjno – Sportowy Dzień Dziecka organizowany przez Automobilklub Biecki, Miejsko Gminy Ośrodek Kultury oraz Komisariat Policji w Bieczu, pod patronatem V-ce przewodniczącego Sejmiku Województwa Małopolskiego Pana Witolda Kozłowskiego oraz Burmistrza Miasta Biecza Pana Kazimierza Grzesiaka. Niestety jak w ubiegłym roku pogoda spłatała figla i oczywiście padał deszcz. Tak więc impreza została przeniesiona na inny termin.

W dniu 16 czerwca od rana na stadionie sportowym w Bieczu odbyły się rozgrywki piłkarskie Małego Pola o puchar Starosty Gorlickiego Pana Mirosława Wędrychowicza prowadzone przez Pana Jana Grygowicza.

 

Wyniki rozgrywek:

I miejsce UKS Strzeszyn Puchar Starosty Gorlickiego P. Mirosława  Wędrychowicza

II miejsce UKS Rożnowice Puchar Burmistrza Biecza P. Kazimierza Grzesiaka

III miejsce UKS Dwójka Biecz Puchar V-ce przewodniczącego Sejmiku   Województwa
Małopolskiego P. Witolda Kozłowskiego

Puchary również otrzymali:

Najlepszy Bramkarz – Bartłomiej Zając UKS Dwójka Biecz

Najlepszy Piłkarz – Grzegorz Piotrowski UKS Strzeszyn

Najwszechstronniejszy zawodnik – Krystian Wójcikiewicz UKS Rożnowice

 

W dniu 29 lipca 2007 r. pogoda nam dopisała i impreza odbyła się pod nazwą Rekreacyjno-Sportowy Festyn dla Dzieci.

W godzinach popołudniowych na stadion przybyły całe rodziny z Biecza i okolic, jednocześnie rozpoczęły się konkursy: muzyczny, plastyczny, rowerowy tor przeszkód, zawody „strong men” , rodzinny bieg w workach i inne. Można było pojeździć samochodem strażackim i policyjnym co dla wielu dzieciaków było ogromną frajdą. Swym grzbietem służył również konik a mniej odważni mogli poskakać na zamku dmuchanym. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się przejazdy prawdziwymi czterokołowcami „QADAMI”, które były oblegane tak przez dzieci jak i dorosłych.

Dzieciaki i rodzice chętnie uczestniczyli we wszystkich konkurencjach. A było o co walczyć, bo organizatorzy przygotowali mnóstwo ciekawych nagród. Wszystkie dzieci otrzymały lody. Impreza była udana dopisała pogoda i liczba uczestniczących. Dzieciaki zdrowo ze sobą rywalizując zdobywały nagrody , a wszystko to dzięki zaangażowaniu i pracy wielu osób oraz oczywiście sponsorom w osobach:

P.Witold Kozłowski – V-ce Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego
P. Mirosław Wędrychowicz – Starosta Gorlicki
P. Kazimierz Grzesiak – Burmistrz Miasta Biecza
P. Maria Tarczyńska – Dyrektor MGOK w Bieczu
P. Marek Sitek – Prezes Automobilklubu Bieckiego
P. Ryszard Szetela – Prezes Banku Spółdzielczego w Bieczu
P. Teresa i Marian Śleziakowie
P. Mateusz Dziki Firma FAMILIA w Bieczu
P. Jan Wójcik Prezes KS Biecz
P. Andrzej Wędrychowicz Komendant Komisariatu Policji w Bieczu
P. Józef Huk – Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Bieczu

Organizacją imprezy zajmowały się Pani Maria Tarczyńska – dyrektor MGOK w Bieczu , Pani Jolanta Sitek – Członek Zarządu Automobilklubu Bieckiego oraz Pan Jan Grygowicz – Członek Zarządu ds. BRD Automobilklubu Bieckiego przy współpracy członków Automobilklubu Bieckiego oraz pracowników MGOK w Bieczu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc a uczestnikom za przybycie, bo przecież cóż warta byłaby jakakolwiek praca gdyby nie Ci dla których się ją wykonuje…

GALERIA: Deszczowy Dzień Dziecka

Jakub Wszołek


Komentarze są zamknięte.