20 Rajd Rzeszowski

W dniach od 4-6 sierpnia odbył się 20 Rajd Rzeszowski. Dwunastu sędziów z naszego klubu zabezpieczało część OS Blizianka. Ale to nie jedyna reprezantacja naszego klubu którą mogliśmy zobaczyć na tej imprezie.
Do zmagań stanęła załoga w składzie Dariusz Marchewka / Michał Gryzło startująca Oplem Astrą.

Oto krótka notka z rajdowego weekendu:
“W dniu 5 sierpnia mieliśmy możliwość startu w 20. Rajdzie Rzeszowskim będącym eliminacją Mistrzostw Polski, Mistrzostw Słowacji, Pucharu Polski oraz Rajdowego Debiutu.

Po starcie honorowym z rzeszowskiego rynku mieliśmy w piątek do pokonania dwukrotnie przejeżdżane próby „Blizianka” (11,3km) oraz słynna „Lubenia” (25km) a na zakończenie dnia miejski superoes „Nowy świat” (4,2km). Jako załoga debiutująca w imprezie tej rangi staraliśmy się jechać dość szybko ale tak by cały czas pozostać „na czarnym” i zebrać jak najwięcej doświadczenia.  Pomimo kłopotów z silnikiem Opla Astry w końcówce etapu udało się szczęśliwie osiągnąć metę i zdobyć punkty do licencji R1.

Nasz start w rajdzie był możliwy dzięki wsparciu firm:JAFAR S.A., GREINPLAST, BUD-MAX Jasło, ANMAR,
Usługi koparką D.Zawisza .

Dziękujemy całej naszej ekipie serwisowo-gastronomicznej : Tomkowi, Andżelice, Marcinowi, Maćkowi, Eterowi (Tomkowi), Piotrkowi i Marioli oraz licznym znajomym którzy gorąco nam kibicowali na odcinkach specjalnych.

W sposób szczególny chcemy podziękować kol. Damianowi Zawiszy za wsparcie mentalne w chwilach zwątpienia gdy byliśmy bliscy rezygnacji z udziału w tym rajdzie.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na odcinkach
Dariusz Marchewka i Michał Gryzło


Komentarze są zamknięte.