“Biecki Super OeS”

W dniu 2 sierpnia 2009 r. odbył się KJS „Biecki Super OeS” który rozgrywany był o puchar Burmistrza Gminy Biecz jako II eliminacja Mistrzostw Powiatu Gorlickiego.

Szczegółowe wyniki “Bieckiego Super OeS-u”

 

W dniu 2 sierpnia br. Automobilklub Biecki zorganizował KJS „Biecki Super OeS”, który rozgrywany był o puchar Burmistrza Gminy Biecz jako II eliminacja Mistrzostw Powiatu Gorlickiego. Impreza odbyła się na drodze dojazdowej do wysypiska komunalnego w Bieczu.

W „Bieckim Super OeS-ie” wystartowało 44 załogi, co stanowiło swoisty rekord w tego typu imprezie. Ilość załóg zaskoczyła nie tylko organizatorów, ale również licznie zgromadzoną publiczność. Trasa tegorocznego „Bieckiego Super OeS-u” była wyjątkowo „szybka”, z szykanami oraz mnóstwem naniesionego „syfu”, który wielu załogom przysparzał mnóstwo problemów. Nie obyło się bez kilku mniej lub więcej groźnie wyglądających wypadków. Do najniebezpieczniejszego należało dachowanie załogi Krzysztof Okólski/Michał Andrzejczak (VW Golf), załodze na szczęście nic się nie stało.

Wydawało się, że klasy o niższej pojemności nie będą miały szans w klasyfikacji generalnej, jednak okazało się zupełnie inaczej. Zwyciężyła załoga w składzie Rafał Ginalski / Paweł Bączek (Fiat 126p)-AMK Małopolski, drugie miejsce zajęli Hubert Palider / Wiesław Orliński (Honda Civic)-JKMiRD a trzecie Marcin Wojciechowski / Angelika Mróz (Fiat 126p)-AMK Biecki. Dodatkową klasyfikacją objęto weteranów (ukończone 45 lat)- pierwsze miejsce zajęła załoga Ryszard Dunaj / Kinga Dunaj (Fiat CC).

Trasa drugiej z cyklu czterech eliminacji Mistrzostw Powiatu Gorlickiego została bardzo pozytywnie oceniona przez samych uczestników imprezy, którzy na zakończenie gromkimi brawami dziękowali organizatorom za przygotowanie świetnego odcinka drogowego, prosząc również aby wszystkie pozostałe eliminacje odbyły się na równie ciekawych odcinkach, a nie zamkniętych placach.

DOSIEk

Wyniki w klasyfikacji generalnej:
1. Rafał Ginalski / Paweł Bączek – AMK Małopolski – Fiat 126p.
2. Hubert Palider / Wiesław Orliński – JKMiRD – Honda Civic
3. Marcin Wojciechowski / Angelika Mróz – AMK Biecki – Fiat 126p.

Wyniki w klasie I do 903 cm:
1. Rafał Ginalski / Paweł Bączek – AMK Małopolski – Fiat 126p.
2. Marcin Wojciechowski / Angelika Mróz – AMK Biecki – Fiat 126p.
3. Bartosz Grochomal / Krzysztof Grochomal – Fiat 126p.

Wyniki w klasie II od 903 cm do 1600 cm:
1. Hubert Palider / Wiesław Orliński – JKMiRD – Honda Civic
2. Janusz Drobot / Dariusz Nosek – Citroen Saxo
3. Marcin Porada / Klaudia Cyrek – AMK Biecki – Fiat CC

Wyniki w klasie III powyżej 1600 cm:
1. Paweł Stachura / Jarosław Hajduk – AMK Biecki – Opel Astra
2. Daniel Wójcikiewicz / Adam Jasiczek – AMK Biecki – VW Golf III
3. Marcin Czyrek / Łukasz Konieczny – Opel Astra

Wyniki w klasie IV – Weteran (ukończone 45 lat)
1. Ryszard Dunaj / Kinga Dunaj – Fiat CC

Wyniki w klasie V – Goąć

1. Rafał Murdziński / Mateusz Kacprzak – Fiat SC
2. Chodań Michał / Katarzyna Śnieżek – Opel Astra
3. Tomasz Poręba / Mateusz Kacprzak – Opel Astra


Komentarze są zamknięte.