II ELIMINACJA MISTRZOSTW OKRĘGU RZESZOWSKIEGO W KJS

Dnia 5 kwietnia 2009 roku Automobilklub Rzeszowski był organizatorem Konkursowej Jazdy Samochodem będącej II Eliminacją Mistrzostw Okręgu PZM oraz II Eliminacją Mistrzostw Strefy Wschodniej…

Konkursowa Jazda Samochodem została przeprowadzona na trasie liczącej około 95 kilometrów. Na starcie imprezy stanęło 52 załogi, które miały do przejechania 10 prób sprawnościowych. Próby były ciekawe, wymagające oraz przysparzające kłopot niektórym załogom.

Z Naszego Automobilklubu na starcie stanęło dwie załogi w składzie:

Bartłomiej Polak/Mikulski Grzegorz VW Golf klasa 4

Marcin Porada/Paweł Brzęczek Fiat CC Sporting klasa 2

Załoga Bartłomiej Polak/Mikulski Grzegorz zajęła 7 miejsce w klasie na 11 załóg, które wystartowały w KJS „Hoffman”.

Załoga Marcin Porada/Paweł Brzęczek zajęła w swojej klasie 5 miejsce, gdzie na starcie w tej klasie stanęło 9 załóg.

Na starcie Konkursowej Jazdy Samochodowej w Rzeszowie pojawił się nasz klubowy kolega Karol Topczyj, który tym razem pilotował Konrada Szczygielskiego startującego VW Golfem II GTI z Automobilklubu Rzeszowskiego. Załoga ta zajęła 2 miejsce w klasie 4, oraz wysokie, bo aż 3 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Impreza była dobrze zorganizowana. Krótkie oczekiwania do startu, świetne próby i dobre dojazdówki były plusem tej imprezy, jedynym minusem było bardzo długie oczekiwanie na wyniki.