ZAPISY, OPŁATY, KARTY CZŁONKOWSKIE

Jak zostać członkiem Automobilklubu Bieckiego:

Deklarację członkowską należy wypełnić własnoręcznie. Osoba niepełnoletnia musi mieć zgodę rodziców. Wypełnione dokumenty należy złożyć osobiście (po uprzednim kontakcie telefonicznym z numerem 607 981 289) w siedzibie Automobilklubu w Bieczu przy ulicy Tysiąclecia 3 i opłacić składkę członkowską (osoby niepełnoletnie są zwolnione z opłaty).

Składka członkowska za 2017 r. wynosi 40 złotych.
Wpłacić ją należy przelewem na konto:
Automobilklub Biecki, ul. Tysiąclecia 3, 38-340 Biecz
Bank Spółdzielczy w Bieczu: 49 8627 0001 2002 3001 8887 0001
z dopiskiem składka członkowska za 2017 r.

Legitymacje członkowskie ważne w danym roku wydawane są przez Daniela Wójcikiewicza (tel. 607 981 289), oczywiście po opłaceniu składki członkowskiej. Lista nieodebranych kart członkowskich

Karta PZM to możliwość:

Show Your Card

Polski Związek Motorowy należy do organizacji ARC Europe
Dzięki temu nasi członkowie mogą korzystać z bardzo szerokiej oferty rabatowej Show your Card! dostępnej w większości krajów europejskich, w tym także w Polsce. We wszystkich punktach usługowo-handlowych, w których widnieje logo Show your Card!, po okazaniu własnej karty członkowskiej PZM (na której również znajduje się logo programu) nasi członkowie mogą skorzystać ze specjalnej oferty.

Pełne informacje dotyczące dostępnych w poszczególnych krajach przywilejów znajdują się na stronie www.showyourcard.eu.

 

 

Ten dział powstał dla wszystkich zainteresowanych działalnością Automobilklubu Bieckiego (AMK)
Na pewno wielu z Was zadaje sobie pytanie, co ci faceci w żółtych lub pomarańczowych kamizelkach robią po za obstawą takich małych rajdów jakie widzicie np. w Bieczu.
Takie rajdy to hartowanie w sobie ducha przed BWG, Rajdem Rzeszowskim czy Magurskim. W ciągu roku, czyli od stycznia do grudnia obstawiamy ok 10 imprez, z czego Bieszczadzkie Wyścigi Górskie cieszą się dużym zainteresowaniem. Są to eliminacje Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Równie ekscytującą imprezą jest Rajd Rzeszowski, w których obstawie mamy również przyjemność brać udział.
Pozostałe rajdy lub, KJS-y są tez równie fascynującymi imprezami, na których też warto być.

Działalność w AMK Bieckim jest to miła forma spędzenia czasu na wszelakich imprezach promujących sporty motoryzacyjne. Nie bój się nas, bo nie gryziemy…może tylko nie którzy strasznie wyglądają:
Jeśli chcesz się spróbować czy nadajesz się do naszego grona to NIE WAHAJ SIĘ!
Napisz do nas by pojechać jako niezrzeszony na jakiś rajd i zobaczysz jak to jest. Ale uwierz mi….. raz spróbujesz i zawsze będziesz chciał to robić
Nic nie tracisz a tylko zyskujesz. Najpierw mały okres próbny, potem licencja potem latka mina i już masz brązową odznakę PZM.

DOSIEK – 2007 r.Komentarze są zamknięte.