2. Zlot Pojazdów Zabytkowych Binarowa 2024

Parafia Świętego Michała Archanioła w Binarowej i Automobilklub Biecki serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków i miłośników motoryzacji, do udziału w 2. Zlocie Pojazdów Zabytkowych w niedzielę 7 lipca 2024 r.

Zapraszamy tak posiadaczy pojazdów jednośladowych jak i samochodów, które zapisały się w historii polskiej motoryzacji oraz właścicieli różnych oldtimerów i youngtimerów, z tym że najmłodsze pojazdy muszą mieć 25 lat. 

Szczególnie cenione będą pojazdy należące do mieszkańców Binarowej i Gminy Biecz.

Celem imprezy jest kultywowanie tradycji polskiej motoryzacji oraz popularyzowanie wiedzy o historii motocykli i samochodów, a przede wszystkim umożliwienie podziwiania z bliska perełek klasycznych pojazdów. 

Plan Zlotu wygląda następująco. 

W niedzielę 7 lipca 2024 r. o godz. 13:00 spotykamy się na parkingu Jarmarku Kultury przy Stacji Kolejowej w Bieczu. Imprezę otworzy jej pomysłodawca Ksiądz Proboszcz Bogusław Jurczak. Następnie przejedziemy, trasą ustaloną przez Organizatora, do kościoła św. Michała Archanioła w Binarowej, gdzie odbędzie się spotkanie i zakończenie Zlotu. W czasie Zlotu chętni będą mogli zwiedzić zabytkowy kościół św. Michała Archanioła w Binarowej, a być może będziemy mieć jakieś niespodzianki. Na zakończenie każdy z uczestników Zlotu otrzyma pamiątkowy dyplom. 

Wybierzemy Gwiazdę Zlotu! Statuetki Gwiazda Zlotu nie będą przyznawane za najstarszy samochód, ale za najładniejszy czy może najbardziej chwytający za serce. Zlot nie ma bowiem na celu rywalizacji, ale integrację środowiska miłośników pojazdów z duszą.

Do zobaczenia w Binarowej ! Organizatorzy


Komentarze są zamknięte.