Rajdowo-Wyścigowy Weekend

WIĘCEJ

W weekend 12-14 lipca zawodnicy reprezentujący klub startowali dwu imprezach rangi Mistrzostw Polski ✨

I miejsce w klasie 4 R2 i III miejsce w klasyfikacji Poland 2WD zajęła załoga Piotr Piesko/Mateusz Kacprzak podczas 50. Garrett Rally Košice, który był 4 rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Byli najszybsi w swojej klasie na 124 kilometrach 9 odcinków specjalnych słowackiego rajdu, który był także rundą Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej

W 27 Grand Prix Sopot – Gdynia, który był 7 i 8 rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, III miejsce w sobotę, a II w niedzielę wywalczył w klasie 5b Tomasz Rybczyk zajmując także II miejsce w klasyfikacji E0 podczas obu rund.

Startujący w kategorii historycznej Piotr Jurkowski zajął podczas obu rund II miejsce w grupie D2 i III miejsce w kategorii H4.

Sędzią Zespołu Sędziów Sportowych będzie podczas zawodów ✨Marek Sitek Prezes A. Bieckiego.
Już nad morzem są ✨Angelika Mróz i✨Marcin Bolo Wojciechowski wspierając jak co roku budowę trasy. Do Sopotu jedzie też ✨Krzysztof Sitek. Wszyscy troje będą sędziami na BK w piątek, a w dni wyścigowe sędziami na PO.