Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 5 6 7 ► Komentarze są zamknięte.
3 grudnia 2007 Daniel Wójcikiewicz Barbórka 2007W niedziele 2 XII 2007 r. odbył się w Bieczu III Zimowy Rajd Samochodowy "Barbórka" Była to XI Elimi...
30 stycznia 2017 Daniel Wójcikiewicz 10 lat strony autobiecz.plSzanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy, Przyjaciele ! W styczniu 2017 roku, mija 10 lat od chwili, gdy...