Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 4 5 6 7 ► Komentarze są zamknięte.
10 listopada 2012 Daniel Wójcikiewicz Rajd Biecki 2012KONKURSOWA JAZDA SAMOCHODEM Rajd Biecki „BARBÓRKA 2012” Pod Patronatem Starosty Gorlickiego Pana Mir...
24 kwietnia 2010 Daniel Wójcikiewicz GMINNY TURNIEJ BRD 2010W dniu 24 kwietnia 2010 roku Automobilklub Biecki zorganizował kolejny Gminny Turniej Bezpieczeństwa...