Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] 1 2 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
23 maja 2010 Daniel Wójcikiewicz III i IV runda GSMP Cisna 2010W dniach 22-23 maja odbył się IV Wyścig Górski "Cisna" czyli III i IV runda Górskich Samochodowych M...
1 stycznia 2018 Daniel Wójcikiewicz OPPSzanowni Państwo! Drodzy Sympatycy Sportów Samochodowych Przyjaciele Automobilklubu Bieckiego Każdy,...