Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] 1 2 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
5 sierpnia 2019 Daniel Wójcikiewicz AUTOPOLA Jankov vŕšokW wyścigu na Słowacji wzięło udział 99 zawodników. Nasz klub reprezentowali: Maciej Serafin, który z...
2 sierpnia 2009 Daniel Wójcikiewicz „Biecki Super OeS”W dniu 2 sierpnia 2009 r. odbył się KJS „Biecki Super OeS” który rozgrywany był o puchar Burmistrza...