Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 2 3 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
20 lipca 2022 Krzysztof Sitek Tygodniówka Automobilklubu Bieckiego – Odcinek 15Zagraniczna runda GSMP już za nami. Cała czwórka naszych reprezentantów, czyli Jacek Handl, Krzyszto...
10 sierpnia 2008 Daniel Wójcikiewicz XVII Rajd RzeszowskiW dniach 7-9 sierpnia odbył się 17 Rajd Rzeszowski czyli VI runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw...