Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 4 5 6 7 ► Komentarze są zamknięte.
14 kwietnia 2022 Daniel Wójcikiewicz Tygodniówka Automobilklubu Bieckiego – Odcinek 1W miniony weekend, nasz klubowy kolega Maciej Serafin brał udział w wyścigu górskim Course de cote d...
1 sierpnia 2009 Daniel Wójcikiewicz „Baja Polonia 2009”"Baja Polonia 2009" czyli I edycja rajdu Baja w Polsce i w cyklu mistrzostw Polski SAMOCHODÓW TERENO...