Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] 1 2 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
3 lipca 2011 Daniel Wójcikiewicz Super OeS Nowy SączW dniu 3 lipca w Nowym Sączu odbył się Super Oes o puchar Volvoline. Impreza odbyła się pod patronat...
9 marca 2020 Daniel Wójcikiewicz Wiosenny Super SprintUWAGA WAŻNE !!! Zarząd Automobilklubu Bieckiego w związku z ogłoszeniem przez Premiera RP Pana Mateu...