Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] 1 ... 6 ► Komentarze są zamknięte.
3 lipca 2011 Daniel Wójcikiewicz Super OeS Nowy SączW dniu 3 lipca w Nowym Sączu odbył się Super Oes o puchar Volvoline. Impreza odbyła się pod patronat...
3 kwietnia 2015 Daniel Wójcikiewicz Rallye Praha Revival 2015W dniach 10-12 kwietnia 2015 roku w okolicach Pragi odbył sie Rallye Praha Revival 2015. Członkowie...