Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 4 5 6 7 ► Komentarze są zamknięte.
21 listopada 2010 Daniel Wójcikiewicz Super OeS BARBÓRKA 2010Mistrzostwa Powiatu Gorlickiego w KJS „Super OeS 2010” pod Patronatem Starosty Gorlickiego Pana Miro...
1 grudnia 2013 Daniel Wójcikiewicz 25. Rajd Podkarpacki 2013W dniu 1 grudnia 2013 Automobiklub Małopolski zorganizował ostatnią rundę Mistrzostw Okręgu Rzeszows...