Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 2 3 4 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
1 grudnia 2006 Daniel Wójcikiewicz II Zimowy Rajd Samochodowy „BARBÓRKA”Automobilklub Biecki zaprasza w dniu 10 grudnia 2006 r. (niedziela) na II Zimowy Rajd Samochodowy "B...
30 maja 2011 Daniel Wójcikiewicz Festyn SzebnieDnia 29 maja 2011 r w Szebniach odbył się festyn, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa. Byli...