Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 5 6 7 ► Komentarze są zamknięte.
7 kwietnia 2015 Daniel Wójcikiewicz KJS WIOSENNY SUPER OESBiecz, dn. 26.04.2015r. 1 eliminacja Mistrzostwa Powiatu Gorlickiego w Super OeS-ie pod patronatem S...
12 lutego 2011 Daniel Wójcikiewicz Zebranie Sprawozdawczo-WyborczeWalne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Automobilklubu Bieckiego odbyło się 12.02.2011 r. /so...