Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] 1 2 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
30 listopada 2008 Daniel Wójcikiewicz Barbórka 2008 – wynikiW niedziele 30 listopada 2008r Automobilklub Biecki zorganizował IV Zimowy Rajd Samochodowy "Barbórk...
3 kwietnia 2011 Daniel Wójcikiewicz LubeniaAutomobilklub Rzeszowski w dniu 3.kwietnia.2011 r. (niedziela) zoorganizował Konkursową Jazdę Samoch...