Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] 1 ... 6 ► Komentarze są zamknięte.
4 marca 2012 Daniel Wójcikiewicz Wiosenny Super Oes Gorlice 2012KONKURSOWA JAZDA SAMOCHODEM Wiosenny Super OeS „ Gorlice 2012” Gorlice 25.03.2012 r. Do pobrania: W...
30 listopada 2008 Daniel Wójcikiewicz Barbórka 2008 – wynikiW niedziele 30 listopada 2008r Automobilklub Biecki zorganizował IV Zimowy Rajd Samochodowy "Barbórk...