Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 3 4 5 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
30 września 2015 Daniel Wójcikiewicz RAJD GRODZKI ODWOŁANY !!!Z przykrością informujemy, iż 1 Rajd Grodzki będący 3 rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podka...
24 kwietnia 2010 Daniel Wójcikiewicz GMINNY TURNIEJ BRD 2010W dniu 24 kwietnia 2010 roku Automobilklub Biecki zorganizował kolejny Gminny Turniej Bezpieczeństwa...