Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 6 7 Komentarze są zamknięte.
21 lutego 2022 Daniel Wójcikiewicz Nowości w Mistrzostwach Galicji!W tym roku po raz kolejny, razem z Automobilklub Stomil w Dębicy zapraszamy Was na Mistrzostwa Galic...
4 sierpnia 2008 Daniel Wójcikiewicz I Rajd 4×4 Zakliczyn 2008W dniach 2-3 sierpnia w Zakliczynie odbył się I Rajd 4x4. Nasz klubowy fotograf razem z "obstawą" za...