Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 6 7 Komentarze są zamknięte.
1 sierpnia 2009 Daniel Wójcikiewicz „Baja Polonia 2009”"Baja Polonia 2009" czyli I edycja rajdu Baja w Polsce i w cyklu mistrzostw Polski SAMOCHODÓW TERENO...
4 grudnia 2023 Daniel Wójcikiewicz DYŻUR W KLUBIE 08.12.2023Szanowni Państwo, w piątek będę obecny w siedzibie klubu ul. Tysiąclecia 3 w godzinach 18.00 – 18.30...