Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] 1 2 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
30 maja 2010 Daniel Wójcikiewicz GNOJNICA 2010W dniu 30.05.2010r. w Gnojnicy koło Ropczyc odbyła się druga eliminacja Samochodowych Zawodów Klubow...Cloud
14 stycznia 2007 Daniel Wójcikiewicz Opłatek Klubowy 200713 stycznia odbył się Opłatek Klubowy, w którym uczestniczyli klubowicze, sympatycy klubu i zaprosze...