Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 2 3 4 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
26 maja 2008 Daniel Wójcikiewicz I i II Runda GSMP Cisna 2008W dniach 24-25 maja odbyła się I i II runda GSMP (Cisna 2008) Oczywiście tak samo jak w tamtym roku...
29 maja 2013 Daniel Wójcikiewicz Wyścig Świnia zakończony.26 maja Automobilklub STOMIL w Dębicy zorganizował Wyścig na Świnię Górą - imprezę dla kierowców bez...Cloud