Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] 1 2 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
31 sierpnia 2007 Daniel Wójcikiewicz VIII Bieszczadzki Rajd Enduro 2007Jak to co roku od kilku lat Automobilklub Małopolski organizował razem z Automobilklubem Bieckim i J...
1 sierpnia 2009 Daniel Wójcikiewicz „Baja Polonia 2009”"Baja Polonia 2009" czyli I edycja rajdu Baja w Polsce i w cyklu mistrzostw Polski SAMOCHODÓW TERENO...