Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 6 7 Komentarze są zamknięte.
15 lipca 2008 Daniel Wójcikiewicz 10-latDnia 13 lipca 2008 roku odbyła się uroczystość 10-lecia działalności Automobilklubu Bieckiego. Urocz...
25 października 2019 Daniel Wójcikiewicz OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓWZawodnicy z naszego Klubu, startowali w wielu imprezach samochodowych promując Automobilklub Biecki...