Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] 1 2 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
23 maja 2010 Daniel Wójcikiewicz III i IV runda GSMP Cisna 2010W dniach 22-23 maja odbył się IV Wyścig Górski "Cisna" czyli III i IV runda Górskich Samochodowych M...
27 kwietnia 2011 Daniel Wójcikiewicz Łukasz PeckaNasz zawodnik Łukasz Pecka, mieszkaniec miasta Biecz będzie startował w całym cyklu Górskich Samocho...