Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] 1 2 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
3 grudnia 2012 Daniel Wójcikiewicz Tomek PorębaSerdeczne gratulacje dla naszego klubowego kolegi Tomasza Poręby za zajęcie pierwszego miejsce w kla...
30 maja 2010 Daniel Wójcikiewicz GNOJNICA 2010W dniu 30.05.2010r. w Gnojnicy koło Ropczyc odbyła się druga eliminacja Samochodowych Zawodów Klubow...Cloud