Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 4 5 6 7 ► Komentarze są zamknięte.
21 marca 2009 Daniel Wójcikiewicz ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-PROGRAMOWEUprzejmie zawiadamiamy, iż Walne Zebranie Sprawozdawczo-Programowe członków Automobilklubu Bieckiego...
2 grudnia 2013 Daniel Wójcikiewicz KJS Super OeS Barbórka 2013Konkursowa Jazda Samochodem Super OeS BARBÓRKA 2013 IV eliminacja Mistrzostw Powiatu Gorlickiego w S...