Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 5 6 7 ► Komentarze są zamknięte.
18 października 2009 Daniel Wójcikiewicz GSMP „Przełęcz pod Ostrą”W dniach 16-18 października 2009 r. Auto Moto Klub Limanowa był „Przełęcz pod Ostrą”. Jak zwykle nie...
10 lutego 2016 Daniel Wójcikiewicz BABSKI Super OoS „LASCAR 2016”Automobilklub Biecki wraz ze Starostą Powiatowym w Gorlicach Panem Karolem Górskim oraz Burmistrzem...