Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 5 6 7 ► Komentarze są zamknięte.
3 grudnia 2007 Daniel Wójcikiewicz Barbórka 2007W niedziele 2 XII 2007 r. odbył się w Bieczu III Zimowy Rajd Samochodowy "Barbórka" Była to XI Elimi...
8 października 2018 Daniel Wójcikiewicz 4 Rajd GrodzkiW dniach 6-7 października odbył się 4 Rajd Grodzki. Do rywalizacji na trasach na terenie powiatu gor...