Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] 1 2 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
30 maja 2011 Daniel Wójcikiewicz Festyn SzebnieDnia 29 maja 2011 r w Szebniach odbył się festyn, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa. Byli...
12 maja 2018 Daniel Wójcikiewicz Wyścigu Górskiego „Magura Małastowska”Zapraszamy członków AUTOMOBILKLUBU Bieckiego, sympatyków sportów motorowych, fanów „starej” motoryza...