5 czerwca 2011 Daniel Wójcikiewicz SUPERMOTO – II RUNDA MISTRZOSTW i PUCHARU POLSKI 2011Po otwarciu sezonu Mistrzostw oraz Pucharu Polski Supermoto, które odbyło się na torze w Gostyniu, d...
13 stycznia 2018 Daniel Wójcikiewicz 20-lecie AUTOMOBILKLUBU BIECKIEGOUroczyste obchody Jubileuszu 20-lecia działalności Automobilklubu Bieckiego. odbyły się 13.01.2018...