2 marca 2011 Daniel Wójcikiewicz Wiosenny Super OeS 2011KJS „Wiosenny Super OeS” odbył się w dniu 13.03.2011 r. o puchar Burmistrza Miasta Gorlice, jako I e...
30 stycznia 2011 Daniel Wójcikiewicz WOŚPJak co roku Automobilklub Biecki włączył się w organizacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ty...