18 października 2009 Daniel Wójcikiewicz GSMP „Przełęcz pod Ostrą”W dniach 16-18 października 2009 r. Auto Moto Klub Limanowa był „Przełęcz pod Ostrą”. Jak zwykle nie...
16 czerwca 2008 Daniel Wójcikiewicz Wyniki Grodzkiego Super OeS-uDnia 15 czerwca 2008 roku Automobilklub Biecki zorganizowałII z cyklu IV eliminacji Mistrzostw Powia...