30 maja 2011 Daniel Wójcikiewicz Festyn SzebnieDnia 29 maja 2011 r w Szebniach odbył się festyn, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa. Byli...
8 listopada 2025 Daniel Wójcikiewicz LETNIE KLUBOWE IMPREZYLato to niby sezon ogórkowy … niby nic się nie dzieje… ale nie u nas… Po raz trzeci lipiec po...