4 sierpnia 2008 Daniel Wójcikiewicz I Rajd 4×4 Zakliczyn 2008W dniach 2-3 sierpnia w Zakliczynie odbył się I Rajd 4x4. Nasz klubowy fotograf razem z "obstawą" za...
9 marca 2020 Daniel Wójcikiewicz Wiosenny Super SprintUWAGA WAŻNE !!! Zarząd Automobilklubu Bieckiego w związku z ogłoszeniem przez Premiera RP Pana Mateu...