6 listopada 2011 Daniel Wójcikiewicz Super Oes Barbórka 2011Konkursowa Jazda Samochodem Super OeS „BARBÓRKA 2011” rozgrywany będzie w dniu 11.12.2011r. o puchar...
30 stycznia 2011 Daniel Wójcikiewicz WOŚPJak co roku Automobilklub Biecki włączył się w organizacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ty...