30 września 2010 Daniel Wójcikiewicz GSMP Załuż 2010W dniach 25-26 września odbył się XXXVI Międzynarodowy Bieszczadzki Wyścig Górski czyli XIII i XIV r...
30 stycznia 2011 Daniel Wójcikiewicz WOŚPJak co roku Automobilklub Biecki włączył się w organizacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ty...