1 września 2016 Daniel Wójcikiewicz PodziękowanieW imieniu własnym oraz komitetu organizacyjnego 2 Rajdu Grodzkiego pragnę serdecznie podziękować wsz...
3 grudnia 2007 Daniel Wójcikiewicz Barbórka 2007W niedziele 2 XII 2007 r. odbył się w Bieczu III Zimowy Rajd Samochodowy "Barbórka" Była to XI Elimi...