Pierwsze podium Tomasza Dybisza w GSMP

W dniach 20-21 sierpnia w Sopocie  odbył się 19 GRAND PRIX SOPOT – GDYNIA 2016 stanowiący
11 i 12 runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

Na starcie tej imprezy stanęło 54 zawodników. W wyścigu brał również udział jedyny zawodnik reprezentujący Autobobilklub Biecki – Tomasz Dybisz. Zajął on podczas XI rundy 3 miejsce w klasie A/PL-1600

 

 

 

 

W dniach od 19-21 sierpnia odbyły się długo oczekiwane zawody które były 11 i 12 rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Sopocie . Reprezentując Miasto Gorlice oraz Automobilklub Biecki przebyłem 12 godzinną drogę aby wystartować w przed ostatnich zawodach w tym sezonie. Niestety mój serwis ze względów technicznych nie dojechał na miejsce i pełniłem funkcje zawodnika oraz byłem odpowiedzialny za swój serwis. Trasę znałem tylko z filmów z przejazdów kolegów z poprzednich lat. W sobotę przy wyjeździe z serwisu w drodze do pola startowego silnik uległ uszkodzeniu i nie udało się wystartować w podjazdach zapoznawczych oraz w pierwszym treningu ale dzięki ekipie z Stanlej Racing, która stanęła na wysokości zadania usunęli błyskawicznie usterkę , dzięki Piotrkowi i Stanlej Racing udało się wystartować w 2 treningu i potem w wyścigach i zdobyć 3 miejsce ! Niedzielne zawody dobrze się zaczęły ale moje plany na walkę pokrzyżowała pogoda na 2 przejeździe wyścigowym zły dobór opon i kałuże na trasie nie pozwoliły na walkę i stwierdziłem że muszę dojechać tylko do mety. Trasa w Sopocie okazała się bardzo szybka oraz śliska ale ogólnie weekend w Sopocie uznaje za udany. Zapraszam wszystkich kibiców na 13 i 14 rundę w Korczynie. Do zobaczenia .

Podziękowania za wsparcie należą się : Miasto Gorlice, Betoniarnia Żelbet Jasło, Welner sieć sklepów technicznych, Welner 2 skład kruszyw, Omega Serwis, Nieruchomości FACTOR, Automobilklub Biecki, Luna, Domer, Jerzy Taxi, Angel, Bolo Garage, Polmar, Marco Salon fryzjerski, Euro-Par” Śliwa Paweł oraz : Rafał Murdziński, Bartek Zastępa, Mateusz Kacprzak, Oraz STANLEJ RACING i kolegi PIOTRA bez tej pomocy nie udało by się stanąć na Starcie ! Wielkie Dzięki !!

Tomasz Dybisz


Komentarze są zamknięte.