Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 2 3 4 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
13 czerwca 2023 Daniel Wójcikiewicz Mateusz Adamski po raz pierwszy na pudle GSMP, a załoga Piotr Piesko/Mateusz Kacprzak rozkręca się z rajdu na rajd.W maju klubowi zawodnicy, sędziowie i kibice uczestniczyli w rajdach i wyścigach rangi mistrzostw Eu...
4 maja 2022 Krzysztof Sitek Tygodniówka Automobilklubu Bieckiego – Odcinek 4W ubiegłym tygodniu odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motory...