Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 6 7 Komentarze są zamknięte.
2 sierpnia 2009 Daniel Wójcikiewicz „Biecki Super OeS”W dniu 2 sierpnia 2009 r. odbył się KJS „Biecki Super OeS” który rozgrywany był o puchar Burmistrza...
17 września 2025 Daniel Wójcikiewicz MAGURSKO …Najważniejsza klubowa impreza … czyli pół roku przygotowań = dwa dni ścigania Czerwiec to oczy...