Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 5 6 7 ► Komentarze są zamknięte.
23 listopada 2015 Daniel Wójcikiewicz KJS ZIMOWY SUPER OeS BARBÓRKA 2015W dniu 13 grudnia 2015 roku Automobilklub Biecki zorganizował KJS Zimowy Super OeS Barbórka 2015, cz...
13 czerwca 2023 Daniel Wójcikiewicz Mateusz Adamski po raz pierwszy na pudle GSMP, a załoga Piotr Piesko/Mateusz Kacprzak rozkręca się z rajdu na rajd.W maju klubowi zawodnicy, sędziowie i kibice uczestniczyli w rajdach i wyścigach rangi mistrzostw Eu...