Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 3 4 5 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
24 czerwca 2011 Daniel Wójcikiewicz GSMP Limanowa 2011W dniach 18-19 czerwca odbył się 3 Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą będący 4 Rundą Puchar...
30 stycznia 2011 Daniel Wójcikiewicz WOŚPJak co roku Automobilklub Biecki włączył się w organizacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ty...