Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 2 3 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
6 sierpnia 2024 Daniel Wójcikiewicz ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KURSIE RATOWNIKA DROGOWEGO PZMZarząd Automobilklubu Bieckiego zaprasza wszystkich pełnoletnich członków klubów zrzeszonych w PZM,...
30 maja 2010 Daniel Wójcikiewicz GNOJNICA 2010W dniu 30.05.2010r. w Gnojnicy koło Ropczyc odbyła się druga eliminacja Samochodowych Zawodów Klubow...Cloud